FAQ

Jak przygotować własny grawer?

Najlepszy jest czarno-biały wektor w dowolnym formacie (z czcionkami zamienionymi na krzywe). Grafiki rastrowe muszą być czarno-białe (nie w skali szarości) do tego najlepiej aby były w dużych rozdzielczościach (więcej niż 500px po krótszym boku). Jednak by mieć 100% pewności należy przed zakupem wysłać nam grafikę do oceny, mailowo lub na fb.

Jak i gdzie wysłać własny grawer?

Grawer należy przesłać na kontakt@rpgildia.pl lub w wiadomości na fb https://www.facebook.com/RPGildia/

Jak długo muszę czekać na realizację zamówienia?

Zastrzegamy termin 10 dni roboczych, jednak zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to tylko możliwe. Minimalny czas realizacji to 4 dni(dla elementów klejonych) i 3 dni dla innych produktów.

Dlaczego tak długo?

W godzinach roboczych wycinamy, szlifujemy i kleimy opłacone zamówienia; potem po 24h zaczynamy malowanie bejcą; po kolejnych 24h szlifujemy i lakierujemy; następnie produkty są pakowane i wysyłane kolejnego dnia. W przypadku elementów bez kleju, pomijamy jedno 24h schnięcia

Popsuło się! Co teraz?!

Wszystkie przedmioty objęte są gwarancją, jeżeli przedmiot uległ rozklejeniu, możesz go odesłać do nas – naprawimy go, zrobimy nowy lub oddamy pieniądze. Wszystko zależy od tego co i w jaki sposób uległo uszkodzeniu. Możesz również naprawić go na własną rękę (najlepiej klejem do drewna Tytan D3) tym samym zwiększając swoje umiejętności inżynierii!

Kolor mojego produktu różni się od tego na zdjęciu!

Może się tak zdarzyć. Przyczyn tego zjawiska jest kilka: po pierwsze różnie skalibrowane monitory, po drugie różne usłojenie drewna, po trzecie światło padające na przedmiot, po czwarte w dużej części jest to ręczna robota więc każdy przedmiot jest w pewnym stopniu unikalny. Pamiętaj, zawsze możesz go zwrócić o ile nie miał na sobie własnego graweru. Zdjęcia na stronie są bez retuszu, jednak dobierane jest dla nich optymalne ujęcie. Dla zobrazowania, poniższa grafika prezentuje zdjęcie tego samego przedmiotu zrobione pod różnymi kątami.